הצהרת נגישות

כללי

אתר זה הוקם תוך מחשבה והשקעה בחווית שימוש מרבית באתר לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות, ובתוך כך הותאם האתר לעמוד בתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013 ,לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיות 2.0WCAG לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.
הנגישות באתר נבדקה בדפדפנים המובילים כגון פיירפוקס וכרום בגירסאות האחרונות, וכלה שימוש טכנולוגיות מסייעות מסוג קורא מסך (NVDA)

כיצד הונגש האתר

  • קישורים בתחילת הדף המאפשרים דילוג לתוכן
  • תיאור טקסטואלי לתמונות ואייקונים עבור טכנולוגיות מסייעות
  • כפתורי עצירה והפעלה של גלריות
    הוטמעו חוקי ARIA העוזרים לפרש את תוכן האתר בצורה מדויקת וטובה יותר.
  • הנגשת תפריטים, טפסים, היררכיית כותרות,  ועוד

כדי לנווט באתר בעזרת המקלדת השתמשו בכפתור ה Tab . כל לחיצה עליו תעביר אותכם ללינק הבא. לחיצה על Shift + Tab תחזיר אותכם ללינק הקודם.
שינוי גודל הגופן מתבצע באמצעות המקלדת,
עבור הגדלת הגופן יש ללחוץ על המקשים ctrl +,
עבור הקטנת הגופן יש ללחוץ על המקשים ctrl –

בעיות נגישות ידועות

האתר הוא אתר פרוטפוליו, תיק עבודות, של הצלם עדו חיים רוזנטל , בתור שכזה התוכן שלו מאוד ויזואלי ומתבסס על תמונות ולכן תכניו פחות מתאימים לאנשים עם לקויות ראיה
באתר משלובים כפתורי שיתוף של פייסבוק באמצעות-iframe זה קוד שמגיע מצד שליש וככאלה אין לנו יכולת לשפר ולתקן בעיות נגישות בכפתורים אלה.

נתקלתם בבעיה? ספרו לנו!

אנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. במידה ומצאתם או\ו נתקלתם בקשיים בגלישה באתר, אל תהסס\י לדווח לי לכתובת המייל info@kull-air.com
אנו נטפל בבעיה ונחזור אליך בהקדם עם פרטים על טיפולה.

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה בתאריך ה10 בדצמבר 2019